piątek, 4 maja 2012

Cechy charakteru

Jest ich wiele, ale mam nadzieję, że jakoś dam radę dzisiaj wszystkie napisać.
A
Ambitny
Ambitni Simowie mają wielkie marzenia i otrzymują większe korzyści, gdy spełniają się ich życzenia. Szybciej wspinają się po drabinie hierarchii firmowej, ale ich nastrój łatwo się psuje, jeśli długo nie otrzymują awansu, na jaki zasługują.


Arogant
Arogantom trudno zaimponować, chociaż lubią słuchać o sobie pochwały. Marzą o tym, aby posiadać najlepsze rzeczy i stykać się z najbardziej znanymi Simami.

Artysta
Simowie-artyści mają naturalny talent do malowania. Zwykle są też niezłymi pisarzami albo muzykami !


B
Boi się wody
niektórzy Simowie przeraźliwie boją się pływania. Nie cierpią każdej sekundy, którą muszą spędzać w basenie.


Brak poczucia humoru
Simowie pozbawieni poczucia humoru opowiadają fatalne dowcipy, więc wolą tego unikać. Ponadto nie bawią ich żarty innych. Lepiej zachować dobre dowcipy dla kogoś innego.


Buntownik
Buntowniczy Simowie czerpią dumę ze swej krnąbrności. Wywoływanie kłopotów (oraz wydostawanie się z nich) to ich specjalność ! Bez względu na to, czy przebywają za późno poza domem, czy mówią swojemu szefowi, że mają go dość, bez wątpienia czerpią z tego wyjątkową przyjemność.


C
Charyzmatyczny
Charyzmatyczni Simowie łatwo odnajdują się w towarzystwie i uwielbiają urządzać przyjęcia !


D
Dobry
Dobrzy Simowie gotowi są pomagać przyjaciołom i rodzinie w potrzebie, oddają pieniądze potrzebującym i często pocieszają tych, którzy ich otaczają.


Dusza towarzystwa
Dusze towarzystwa uwielbiają imprezować, a inni uwielbiają imprezować z nimi. Gdy dusza towarzystwa organizuje przyjęcie, wszyscy przychodzą i bawią się świetnie.


E
Ekologiczny
Ekologiczni Simowie preferują styl życia, który oszczędza energię, stosują recykling oraz odżywiają się w sposób przyjazny dla środowiska.
Ekscentryk
Ekscentryczni Simowie mają naturalną zdolność do wynajdowania szalonych gadżetów.


F
Flirciarz
Flirtujący Simowie stale szukają romansów i zwykle osiągają sukcesy w swoich poszukiwaniach.


G
Gderliwy
Gderliwi Simowie rzadko mają dobry nastrój. Trudno ich uszczęśliwić, ponieważ oni po prostu nie chcą być szczęśliwi.


Geniusz
Geniusze to logiczni myśliciele, mistrzowie gry w szachy oraz doskonali hakerzy. Uwielbiają rozrywki umysłowe.


Gorąca głowa
Simowie o gorącej głowie łatwo wpadają we wściekłość. Zepsute sprzęty domowe, trudna rozmowa, a nawet najmniejsza przykrość wprowadzają ich w szał.


H
Histeryk
Histeryczni Simowie reagują na codzienne sytuacje bardzo emocjonalnie.


I
Infantylny
Infantylni Simowie nie potrafią zachowywać się, jak przystoi w ich wieku. Uwielbiają bawić się dziecięcymi zabawkami, patrzą na świat oczyma dziecka i chcą być stale zabawiani.


K
Kleptoman
Kleptomani "przypadkowo" wchodzą w posiadanie rzeczy należących do innych. Często permanentnie "pożyczają" różne rzeczy z pracy, szkoły, a nawet z domów sąsiadów !


Komputerowiec
Eksperci komputerowi uwielbiają spędzać czas przed komputerem. Potrafią naprawiać komputery, a nawet zarabiać jako haker, jeśli zechcą.


Koniarz
Koniarze uwielbiają konie, a konie uwielbiają ich ! Wzajemna czułość sprawia, że Ci Simowie mają wrodzony talent do zajmowania się końmi i trenowania ich.


L
Leniuch
Leniuchy są całkowicie zadowolone, mogąc siedzieć na kanapie przed telewizorem i zajadać przekąski. Potrzebują specjalnej zachęty, żeby zająć się czymś aktywniejszym.


Lubi koty
Simowie, którzy lubią koty, są najszczęśliwsi, gdy otacza ich wiele kotów.
Lubi psy
Simowie, którzy lubią psy, nawiązują szczególne relacje ze swoimi psami.


Ł
Łatwo się zachwyca
Łatwo zachwycający się Simowie ekscytują się zwykłymi wydarzeniami codziennymi i zawsze zachwycają ich najmniej znaczące osiągnięcia.
M
Magnetyczna osobowość
Magnetyczne osobowości są szczęśliwe tylko wtedy, gdy dokonują z kimś interakcji i zrobią niemal wszystko, by pozostać w centrum uwagi.
Miłośnik motoryzacji
Miłośnicy motoryzacji doceniają dobrze wykonane auto i wiedzą, jak cenny jest niezawodny pojazd. Utrzymują wyjątkowy związek ze swoim pojazdem.
Miłośnik zwierząt
Simowie będący miłośnikami zwierząt kochają wszystkich członków królestwa zwierzęcego i otrzymują specjalne korzyści podczas interakcji ze zwierzętami.
Mól książkowy
Mole książkowe wykazują pasję do czytania, nie spotykaną u innych. Zwykle są także dobrymi pisarzami.


N
Neurotyk
Neurotyczni Simowie wpadają w histerię z byle powodu. Łatwo się stresują i trudno ich uspokoić. Na szczęście, znajdują spokój, dzieląc się troskami z innymi.


Nie cierpi przyrody
Simowie, którzy nienawidzą przyrody, nie cierpią przebywać na powietrzu i starają się pozostać pod dachem, gdy tylko możliwe.


Nie lubi dzieci
Simowie, którzy nie lubią dzieci, nie chcą mieć z nimi nic do czynienia. Nie będę z nimi rozmawiali, ani bawili się i z pewnością nie chcą ich wychowywać.


Nie znosi sztuki
Simowie, którzy nie cierpią sztuki, nigdy nie docenią najnowszego arcydzieła albo kosztownego wystroju wnętrza. To antykoneserzy.


Niechluj
Niechlujni Simowie zawsze pozostawiają po sobie bałagan. Co gorsza, nie zamierzają tego sprzątać ! Im samym brud całkiem nie przeszkadza.


Nieokrzesany
Nieokrzesani Simowie cały czas mówią coś niewłaściwego, nigdy nie ubierają się jak należy i nigdy nie przepraszają, gdy zrobią coś złego. Lubią kpić sobie z innych.
Nieprzystępny
Nieprzystępni Simowie nie doceniają romantycznych wysiłków innych i trudno ich zdobyć. Nie, żeby nie pragnęli miłości, po prostu niełatwi do nich dotrzeć.
Niespokojny sen
Niespokojnie śpiący Simowie wiercą się w łóżkach przez całą noc i budzi ich najcichszy odgłos w nocy.
Niezdarny
Niezdarni Simowie potrafią popsuć najważniejszą chwilę w życiu, potykając się albo coś potrącając.
Nieśmiały
Nieśmiali Simowie nigdy nie podejdą do nikogo, kto nie jest ich przyjacielem i zwykle starają się pozostawać we własnym pokoju. Czują się niepewnie w tłumie.


O
Odważny
Odważni Simowie nie boją się walczyć z ogniem, mocować z włamywaczami i starają się chronić innych Simów wokół siebie.


Oko fotografa
Simowie mający oko fotografa w naturalny sposób uczą się szybciej niż inni Simowie i zwykle zarabiają więcej simoleonów za wykonywane przez siebie zdjęcia !
Opiekuńczy
Troskliwi Simowie świetnie sobie radzą z nastolatkami i dziećmi. Rozumieją go radość i trudy dorastania oraz są instynktownie dobrze do tego przygotowani.


Oszczędny
Oszczędni Simowie uwielbiają zbierać talony zapewniające tańsze zakupy, lubią oszczędzać na wydatkach i nie cierpią czegokolwiek marnować.


P
Pasożyt
Pasożyty wyłudzają pieniądze i jedzenie od sąsiadów, którzy w większości nie robią z tego problemu.


Pechowiec
Pechowcom nic się nigdy nie udaje. Zwykle przegrywają we wszystkim, czego się dotkną, chociaż niektórzy się nad nimi litują ...
Perfekcjonista
Perfekcjoniści spędzają więcej czasu gotując, pisząc, a nawet malując, ale ich skończone dzieło jest zauważalnie lepsze niż wyniki pracy innych Simów. Perfekcjonistów zadowala tylko doskonałość.


Poczucie humoru
Simowie z poczuciem humoru opowiadają najlepsze dowcipy i zawsze wszystkich rozbawiają.


Podekscytowany
Ekscytujący się Simowie ekscytują się ... prawie wszystkim. Czerpią dodatkową satysfakcję, gdy w ich życiu przydarzy się coś dobrego.


Poszukiwacz przygód
Poszukiwacze przygód lubią podróże i eksploracje bardziej niż inni Simowie. Mogą szybciej przygotować się do nowych wypraw i szybciej zwiększają swoje poziomy wizy.


Pracoholik
Pracoholicy uwielbiają pracować i praca rzadko ich stresuje. Tracą dobry humor, gdy brakuje im pracy, ale łatwo mogą poprawić samopoczucie, pracując w domu. Pracoholicy to najlepsi pracownicy !


Primadonna
Simowie primadonny są zachwycający ... I lepiej o tym nie zapominaj ! Gdy są dobrzy, to uważają się za świetnych, a gdy są źli, mają się za jeszcze lepszych !


Przegrany
Przegrani przez całe życie przeżywają porażki i nieszczęścia, zaczynając od szkoły aż po karierę zawodową. Przegrana jest dla nich prawnikiem. Nie wpadają w gniew, nawet gdy rozpada się ich życie. Po prostu zaczynają płakać.


Przewrażliwiony
Przewrażliwieni Simowie przeżywają gwałtowniejsze huśtawki nastrojów niż inni Simowie, kiedy przydarza im się coś dobrego albo złego. Stale płaczą ze szczęścia, bez względu na to, czy to na ślubie, czy po prostu oglądają romans w telewizji.


Przyjacielski
Przyjacielscy Simowie uwielbiają przebywać w otoczeniu przyjaciół o łatwo nawiązują znajomości.


R
Rodzinny
Rodzinni Simowie są znakomitymi rodzicami. Uwielbiają duże rodziny i lubią być otoczeni dziećmi.


Romantyk
Romantycy z pasją szukają swojej drugiej połówki, Chcą romansu, prawdziwej miłości i chętnie oglądają filmy o miłości oraz czytają romansidła.


Roztrzepany
Roztrzepani Simowie gubią się we własnych myślach i nie zawsze wiedzą, co się wokół nich dzieje, ani dokąd idą.


S
Samotnik
Samotnicy wolą spędzać czas samotnie niż z innym. Są dość nieśmiali i nigdy nie zbliżają się do kogoś, kto nie jest ich bliskim przyjacielem. Cenią sobie odosobnienie i stają się nerwowi w większej grupie.
Schludny
Schludni Simowie zawsze znajdą czas na sprzątanie, bez względu na swój nastrój. Łatwo przygnębia ich brudne otoczenie, ale nigdy nie zostawiają po sobie śmieci.


Spostrzegawczy
Spostrzegawczy Simowie są świetnymi detektywami. Ich umiejętność prowadzenia śledztwa oraz obserwacji potencjalnych przestępców nie ma równych !


Sprawny fizycznie
Wysportowani Simowie są najlepszymi sportowcami w mieście. Potrafią wycisnąć z siebie więcej niż inni i lubią to robić aż do bólu.


Styl gwiazdy
Simowie, którzy mają "Styl gwiazdy", urodzili się, by błyszczeć w świetle jupiterów. Łatwiej zaprzyjaźniają się z Osobistościami i szybciej pną się po drabinie kariery gwiazdorstwa.


Szalony
Szaleni Simowie reagują na wydarzenia życiowe w sposób nieprzewidywalny. Mówią, co chcą, robią, co chcą, a nawet ubierają się, jak tylko chcą, nawet jeśli wszystkim innym wydaje się to bez sensu.


Szczęściarz
Szczęściarze przechodzą przez życie z przekonaniem o własnym szczęściu. Często wygrywają i zdobywają najwyższe nagrody.
Ś
Śmiałek
Śmiałkowie szukają ekstremalnych przeżyć, nawet jeśli oznacza to wykonywanie codziennych zajęć w sposób ekstremalny. Ponadto uwielbiają ogień.


Śpioch
Śpiochy potrafią przespać dowolną sytuacją, obojętnie, jak jest głośno i niebezpiecznie. Zwykle taż donośnie chrapią.


Świetnie całuje
Niektórzy Simowie całują lepiej niż ktokolwiek inny. Ich pocałunki trudno zapomnieć.
T
Tchórz
Tchórzy przeraża wszystko, co hałasuje nocą. Boją się ciemności i często mdleją w "strasznych" okolicznościach.


Technofob
Niektórzy Simowie po prostu nie cierpią telewizji. Nigdy jej nie oglądają, chyba, że są do tego zmuszani i zawsze będą szukali innych sposobów rozrywki.
U
Unika nagości
Niektórzy Simowie nie cierpią nagości i nigdy, przenigdy nie zdejmą wszystkich ubrań.
Unika zobowiązań
Simowie, którzy unikają zobowiązań, nie chcą stałego związku ani długiej kariery. Małżeństwo jest dla nich nie do pomyślenia !


Urodzony handlarz
Urodzeni handlarze nie tylko sprzedają swoje towary za większe pieniądze niż inni Simowie, ale wiedzą też, jak ważna jest dobra reputacja. Mogą ją szybko zdobyć w komisie.


Urodzony kucharz
Urodzeni kucharze potrafią przygotować naprędce dowolny posiłek, a ich jedzenie jest najsmaczniejsze. Szybciej niż inni uczą się gotować i nigdy nie podpalają kuchni !
Urodzony wykonawca
Urodzeni wykonawcy najpewniej czują się na scenie i są najszczęśliwsi, gdy występują przed widownią.


Uwielbia przyrodę
Ci Simowie uwielbiają spędzać czas na powietrzu i natura sprawia im więcej przyjemności niż innym.


W
Wegetarianin
Wegetarianie unikają jedzenia mięsa, od którego szybko robi im się niedobrze.


Wirtuoz
Wirtuozi mają naturalny talent do instrumentów muzycznych i często uważani są za najlepszych muzyków. Dlatego zarabiają więcej na napiwkach i uczą się szybciej.


Wygadany
Wygadani Simowie z łatwością zaprzyjaźniają się ze współpracownikami i podlizują szefom. Uwielbiają prawić komplementy i są w tym bardzo dobrzy.


Wytrawny wędkarz
Wytrawni wędkarze łapią ryby lepiej niż inni Simowie. Ponadto łowienie sprawia im większą przyjemność.


Z
Zdolny ogrodnik
Niektórzy Simowie są znakomitymi ogrodnikami. Wyciszają się i odpoczywają w swoich ogrodach i potrafią ożywić najbardziej zaniedbane rośliny.


Zdyscyplinowany
Ze zdyscyplinowanymi Simami nie ma wygłupów. Są pełni poświęcenia i determinacji, by stać się najlepszymi ekspertami sztuk walki w mieście.


Zręczny rzeźbiarz
Zręczni rzeźbiarze dogłębnie znają tajniki rzeźbienia arcydzieł. Ci Simowie zawsze tworzą najlepsze rzeźby.


Złota rączka
Zręczni Simowie są doskonałymi majsterkowiczami. Zawsze wszystko naprawiają lub ulepszają w domu, dzięki czemu urządzenia elektryczne stają się mniej niebezpieczne !


Złośliwy
Złośliwi Simowie uwielbiają się bić, ponieważ zwykle nie przegrywają w walce. Cieszą się, gdy zyskują nowego wroga i obmyślają nowe złośliwości dla innych.


Zły
Źli Simowie uwielbiają ciemność, czerpią wielką radość z nieszczęścia innych i chętnie prowadzą życie tak dalekie od dobra, jak to tylko możliwe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz